میز کار فضای کار اشتراکی

رزرو میز کار در فضای کار اشتراکی

اجاره میز کار در فضای کار اشتراکی برای کسانی مناسب است که کار به صورت مستقل و پروژه‌ای، بدون وابستگی به نهادها یا سازمان‌ها را ترجیح می‌دهید و یا برای مطالعه یا کار روی یک پروژه دانشجویی به مکانی آرام و منعطف نیاز دارند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید شاید به گزینه‌هایی چون خانه، کافی‌شاپ‌های خلوت، کتابخانه‌های عمومی و سایر فضاهای مشابه فکر کرده باشید، اما تجربه ما و اکثر فریلنسرها و دانشجویان نشان می‌دهد هیچ یک از این مکان‌های فضای مناسبی برای تمرکز بر روی مطالعه یا پروژه‌های دانشجویی یا کاری را برای شما فراهم نمی‌نماید. علاوه‌بر این، برخی از مکان‌ها چون کتابخانه‌های عمومی، قوانین بسیار خشک و سختی دارند که پویایی و تعاملات کاری شما را محدود می‌سازد. از همین رو انتخاب یک میز کار در یک فضای کار اشتراکی می‌تواند علاوه بر تامین کلیه نیازهای شما، فرصت های بی‌نظیری را برای آشنایی با افراد در زمینه‌های شغلی مختلف و تعاملات سازنده با آنان را برای شما فراهم نماید. بدون شک شبکه ارتباطی شما با افراد موثر  و فعال در حوزه کارآفرینی و و سایر مشاغل موفق  تاثیر چشمگیری در آینده شغلی شما خواهد داشت.

فضای کار اشتراکی رسا ضمن توجه به نیازهای شما، تلاش کرده است با آماده‌سازی میزهای کار و داشتن امکان رزرو میزکار اشتراکی و میز کار ثابت، به صورت ساعتی با روزانه، گزینه‌های متنوعی را برای مدیریت هزینه رزرو مکان برای شما ایجاد نماید. برای مشاهده فضا و امکانات و اطلاع از ساعات و روزهای قابل رزرو هر یک از میزهای کار ادامه این صفحه را حتما مطالعه کنید.

در صورتی که تمایل دارید قبل از رزرو میز کار به صورت حضوری از فضای کار اشتراکی رسا بازدید کنید، با شماره 09935929844 تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم با شما انجام گیرد.

امکانات میز کار

  • میز تک نفره

  • صندلی پرسنلی

  • دسترسی به حیاط

  • دسترسی به فضای ناهارخوری

  • اینترنت پر سرعت

  • نظافت روزانه

تعرفه تابستان / میزاشتراکی ثابت